Spodní prádlo - dámské - Linia - česká tradiční značka od roku 1993

logo

Velkoobchodní prodej

Vážení majitelé velkoobchodů, obchodů a obchůdků v EU, děkujeme za Váš zájem s námi spolupracovat. Naše požadavky pro velkoobchodní odběr jsou pouze dva. Platný ŽL a minimální objednávka větší než 2.000,- Kč bez DPH

Jak na to přes internet

Jen v našem e-shopu je možné se zaregistrovat i pro velkoobchodní odběr prádla naší značky.

Je to velmi jednoduché, po registraci firmy s vyplněným IČ na našich stránkách >zde<, Vám bude přidělen automatický přístup pro nákup, zatím jen za maloobchodní ceny. Kontaktujte telefonicky expedici Trutnov a požádejte o přidělení velkoobchodního přístupu. Uveďte prosím správně telefonní číslo, abychom urychlili spojení s Vámi. Po přiřazení velkoobchodní ceny, můžete pohodlně objednávat sami zboží z katalogu. Katalog bez obrázků je pak rychlejší způsob objednávání většího množství prádla a velikostí.
Pokud dáte přednost telefonu, rádi Vás sami zaregistrujeme nebo bez registrace obsloužíme.

Pokud máte jakýkoli problém s registrací nebo dotaz, prosím, kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech:

mobil: 725 045 166, 777 123 609
telefon: 499 811 427
fax: 499 840 120
mail: obchod@linia.cz , expedice@linia.cz

Podmínky velkoobchodního nákupu

Podmínkou velkoobchodního nákupu je platný živnostenský list, který nám zašlete spolu s první objednávkou. Přidělíme Vám velkoobchodní dealerskou cenu. Pokud Vaše jednorázová objednávka přesáhne určité hranice bez DPH, máte nárok na slevu z celé objednávky. Tato sleva se Vám zobrazí na výsledné faktuře. Minimální výše objednávky je však 2.000,- bez DPH

nákup nad   6.000,- bez DPH  =  sleva 3 % + doprava zdarma

nákup nad 12.000,- bez DPH  =  sleva 5 % + doprava zdarma                        

nákup nad 18.000,- bez DPH  =  sleva 10 % + doprava zdarma                 

nákup nad 24.000,- bez DPH  =  sleva 13 % + doprava zdarma   

Velkoobchodní ceník si můžete vyžádat na e-mailu obchod@linia.cz nebo na telefonním čísle 725 045 166.

 

Prodej zboží LINIA na e-shopech

Pokud vlastníte svůj e-shop a chtěli byste nabízet a prodávat spodní prádlo Linia, poskytneme Vám zdarma fotografie, které lze stáhnout na našem webu, tedy s logem Linia. Nákupní podmínky jsou stené jako u kamenného velkoobchodu. Požadujeme však, aby rozdíl prodejní ceny konečnému zákazníkovi nebyl nižší než maximálně - 10 % od našich prodejních cen uveřejněných na internetu a v našem oficiálním ceníku pro koncového zákazníka.

 

Komisní prodej

Pokud máte vlastní prodejnu např. s dámskou konfekcí apod. a rádi byste rozšířili svůj sortiment o kvalitní spodní prádlo, nabízíme zajímavou formu spolupráce - komisní prodej. Podmínkou je prodejna ve městě s min. počtem obyvatel 15.000 a umístění obchodu na frekventovaném místě. Prodejnu vybavíme reklamou, popřípadě stojany a příslušenstvím k prodej našeho zboží. V případě, že splňujete tyto podmínky, prosím, kontaktujte nás na e-mail obchod@linia.cz  nebo na telefonním čísle 499 819 239.

 Nebytové prostory k pronájmu

Pokud jste majiteli nebytového prostoru vhodného k provozování obchodu, kontaktujte nás. Rádi otevřeme prodejnu právě ve Vašem městě.

Těšíme se na spolupráci

Tým Linia

ZASÍLAT NOVINKY A akcePlatba kartou je u nás zcela bezpečná, jste přesměrováni na stránky České spořitelny a vše vyřizuje banka s nejvyšším stupněm zabezpečení. Platba kartou je výhodná, poštovné a balné účtujeme pouze ve výši 40,- Kč.

Odkazy

telefonistka
Copyright © WinShop Software