Spodní prádlo - dámské - Linia - česká tradiční značka od roku 1993

logo

Linia - český výrobce spodního prádla

Vážené zákaznice, Vážení zákazníci,

děkujeme, že jste navštívili webové stránky firmy Linia – české firmy s dlouholetou tradicí od roku 1993. Prádlo značky Linia si můžete zakoupit přes e-shop, zásilkovou službu, či v některém z našich obchodů po celé republice.

Naše zkušenosti v oblasti dámského spodního prádla se promítly do vývoje nových střihů a volby materiálů. Uspokojit můžeme i ženy s plnějšími tvary všech věkových kategorií - velikostní řada prádla 70 - 110, košíčky A - H. V nabídce najdete podprsenky bez kostic, podprsenky s kosticí, vyztužené podprsenky, push-up podprsenky, mateřské podprsenky, body, leginy, košilky, topy, stahovací kalhotky, klasické kalhotky, tanga, plavky a doplňky ke spodnímu prádlu.

Prádlo na míru

Pokud máte zájem o konkrétní výrobek ve velikosti, ve které ho standartně neprodáváme, jsme schopni Vám po dohodě toto zboží vyrobit. Při takovéto zakázce je  nejprve odsouhlasena cena se zákazníkem a poté je prádlo vyrobeno. Zákazník se tímto zavazuje zboží odebrat a zaplatit. Doporučujeme před objednáním navštívit naši prodejnu a daný model si řádně prohlédnout (střih, materiál, ramínka, zapínání) a případně vyzkoušet nejbližší velikost té Vaší.


Radost z prádla Vám přeje
kolektiv Linia

ZASÍLAT NOVINKY A akcePlatba kartou je u nás zcela bezpečná, jste přesměrováni na stránky České spořitelny a vše vyřizuje banka s nejvyšším stupněm zabezpečení. Platba kartou je výhodná, poštovné a balné účtujeme pouze ve výši 40,- Kč.

Odkazy

telefonistka
Copyright © WinShop Software