Linia - český výrobce spodního prádla

Vážené zákaznice, Vážení zákazníci,

děkujeme, že jste navštívili webové stránky firmy Linia – české rodinné firmy s dlouholetou tradicí od roku 1993. Firma byla založena v Trutnově, kde má dodnes sídlo a také šicí dílnu. Naším hlavním cílem je nabízet výrobky ve vysoké kvalitě a za rozumné ceny. Prádlo značky Linia si můžete zakoupit přes e-shop, či v některém z našich obchodů po celé republice.

Naše zkušenosti v oblasti dámského spodního prádla se promítly do vývoje nových střihů a volby materiálů. Uspokojit můžeme i ženy s plnějšími tvary všech věkových kategorií - velikostní řada prádla 70 - 115, košíčky A - I. V nabídce najdete podprsenky bez kostic, podprsenky s kosticí, vyztužené  a polovyztužené podprsenky, push-up podprsenky, mateřské podprsenky, body, leginy, košilky, topy, stahovací kalhotky, klasické kalhotky, noční košile, župany, pyžama a doplňky ke spodnímu prádlu.

Prádlo na míru

Pokud máte zájem o konkrétní výrobek ve velikosti, ve které ho standartně neprodáváme, jsme schopni Vám po dohodě toto zboží vyrobit. Při takovéto zakázce je  nejprve odsouhlasena cena se zákazníkem a poté je prádlo vyrobeno. Zákazník se tímto zavazuje zboží odebrat a zaplatit. Doporučujeme před objednáním navštívit naši prodejnu a daný model si řádně prohlédnout (střih, materiál, ramínka, zapínání) a případně vyzkoušet nejbližší velikost té Vaší.

Radost z prádla Vám přeje

kolektiv Linia

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené