Prohlášení

Vážení zákazníci, cítíme se poškozeni a domníváme se, že účelově. Proč si to myslíme?

1.     Nechali jsme provést vlastní testy s dodavatelem plastových doplňků – negativní, výsledek testů dokládáme ZDE. Materiály splňují kriteria použití plastu i pro děti do 3. let

2.     Dodavatel má certifikáty Oeko-Tex na dodávané plastové doplňky.

3.     Testy na kyselý a zásaditý vliv potu na barvu, by se měly provádět po vyprání. V každém případě tento test by neměl mít zásadní vliv na hodnocení. Mimochodem, od počátku nemáme jedinou reklamaci tohoto druhu. Naše vlastní testy nepotvrdily sníženou odolnost na působení potu.

4.     Proč se objevují placené reklamy na internetu na slovo linia a odkazují na výsledky testů?

5.     Proč se nikdo z médií neinformuje, jaké kroky jsme učinili a nikdo tak neví, že se stavíme k celé věci čelem?

Co jsme udělali?

1.    Okamžitě po výsledcích novinářského testu jsme stáhli výrobek Kamila z trhu, dnes už víme že zcela zbytečně...

2.     Nechali jsme udělat vlastní testy na konktrétní kroužky (ZDE) a další namátkové (ZDE a ZDE) na jiné naše produkty s plastovými doplňky, vše je v pořádku.

3.     Okamžitě jsme konzultovali s odborníkem zdravotní nezávadnost našich výrobků a dověděli jsme se, že nemáme žádný důvod cokoli měnit a už vůbec ne výrobky stahovat z trhu!

4.      Nabízíme: pokud by si někdo přál reklamovat výrobek Kamila černé barvy z důvodu škodlivosti na lidské zdraví, protože o tom někde četl, nebo mu to někdo sdělil, nemusí dokládat žádné vlastní testy a důkazy, reklamace bude uznána a kroužky vyměněny za kovové, ačkoli nám to zákon nenařizuje a výsledky našich testů jasně dokazují zdravotní nezávadnost. Děláme to jen kvůli dobrému pocitu a snaze důvěru našich zákazníků neztratit.

5.     Všechny naše nové výrobky budou mít pouze kovové doplňky. Bohužel se to projeví do ceny, ale zákazník snad ocení kvalitu.

6.   Vaše dotazy pečlivě zodpovídáme a nebráníme se jakékoli konzultaci s kýmkoli na adrese info@linia.cz

Jsme na trhu od roku 1993. Jsme solidní firma s důrazem na kvalitní střih, materiál a hlavně cenu! Máme přes sto tisíc zákazníků, kteří se neustále vrací a to značí o jejich spokojenosti. Hodláme v tom pokračovat a nabízet zákazníkům kvalitu za výbornou cenu. Věříme, že Vás tato osočení neodradí a zvítězí logický rozum, což nám zákazníci zatím potvrzují a po vysvětlení dotazů nemají problém nakoupit. Jediné co nás na tom může těšit je, že jsme už opravdu tak velcí, aby se nás vyplatilo  takto poškozovat.

Děkujeme za pozornost a zachování přízně

Příspěvek ředitele na portál pro ženy:

Zdravím, článek s výrokem "Šokující... atd." mi dělá vrásky na čele. Vůbec nerozumím, jak toto někdo může uvést v sekci pro ženy jako objektivní informaci. Je to celé novinářská bublina, která má za úkol nás poškodit. Víme, odkud vítr vane a nemáme se jak bránit. Nechali jsme otestovat různé druhy podprsenek, testy jsou v normě. Náš dodavatel kroužků dodává do ostatních testovaných firem, ale tam negativní testy nejsou. Máme přísnější certifikát Oeko-Tex od dodavatele. Dodavatel nechal taktéž provést testy na Cd a v pořádku. Testy na kyselý a zásaditý pot, k smíchu. Testuje se pouze, jestli látka pouští barvu, jiná reakce na tělo tam není. Nemáme jedinou reklamaci tohoto typu...  A opět, těch pár výrobních firem v Čr, co už se dají spočítat na prstech jedné ruky, zase většinou odebírají od stejných dodavatelů. Je normální jakýkoli výrobek před nošením vyprat podle návodu a to doporučuji všem, nejen v případě spodního prádla. Ačkoli naše vlastní testy dopadli dobře, stáhli jsme testovaný výrobek časopisu dtest z prodeje a přešijeme kroužky za kovové. Jsem zvědavý, co si na nás dražší konkurence příště vymyslí a čím nás poškodí. Dovolím si poradit: Pokud se Vám podprsenka jakékoli firmy líbí a sedí Vám, kupte si ji. Je na Vás, jestli za ni utratíte 300 nebo 1500. Cenový rozdíl je podle složitosti střihu a použitého materiálu, ale především v přidané hodnotě z výrobní ceny. Patzelt Frederik ředitel Linia

 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené