Miluška Bittnerová nejen o prádle

Milé dámy, připravili jsme pro Vás rozhovor se sympatickou herečkou Miluší Bittnerovou. Na schůzku dorazila s předstihem a celé dvě hodinky, co jsme si povídaly, se nesly ve velmi přátelském duchu.

Miluška Bittnerová

Dobrý den Miluško, pokud Vás tak mohu oslovovat, jste krásná mladá žena, můžete nám prozradit, co pro svůj zevnějšek děláte?

Myslím, že to s péčí o svůj zevnějšek nijak nepřeháním. Samozřejmě, jako každá žena, zajdu ke kadeřnici, na kosmetiku, do posilovny apod. Nikdy nejdu spát neodlíčená.

V poslední době se nám představujete v jednom velmi populárním televizním seriálu a stala se tak více známou pro řadu z nás. Můžete nám přiblížit, jak jste se k hraní vlastně dostala a kde Vás můžeme vidět?

Herectví bylo něco , co mě lákalo od dětství. Nejdřív jsem však směřovala k hudební kariéře a dřela jsem hru na klavír. Pak přišla puberta, spousta jiných zájmů a cvičení na nástroj šlo stranou. A stále víc a víc mě bavilo divadlo. Začala jsem hrát u ochotníků, navštěvovat dramatický kroužek jesličky v Hradci Králové... Při studiu na Gymnáziu mi už bylo jasné, že musím zkusit přijímačky na DAMU. Je fakt, že jsem si zcela fatalisticky řekla, že pokud mě nepřijmou na první pokus, podruhé to zkoušet nebudu. Jenže oni mě přijali. Už od školy jsem hrála v různých divadlech. V současné době jsem na volné noze a hostuji např. v divadle Gong, ve společnostech Albert, Julie Jurištové ad. Právě v těchto dnech zkoušíme Dívčí válku, se kterou budeme brázdit po vlastech českých, moravských i slezských.

Znáte naši značku prádla?

Ano, je mi na ni sympatické, že je to česká značka. Jsem totiž patriot. A co mě na vás baví nejvíc, vyrábíte prádlo na všechny typy postav. Mám číslo podprsenky 70D a neřekli byste, jak je těžké sehnat dobře padnoucí prádlo v této velikosti. Je fajn, že máte bohatou kolekci bezešvého prádla, body a leginy.

Ano, o tomto problému s výběrem velikostí u konkurenčních firem dobře víme, u nás tomu tak není. Je to z toho důvodu, že méně prodávané (i když atraktivní) velikosti značně zvyšují objem zásob a to je z obchodního pohledu nevýhodné. Určitě by se Vám líbila a padla podprsenka Alina, je dělaná pro větší poprsí, pohodlná a díky vyšívanému tylu sexy. Doporučila bych i podprsenku Salma, je s odnímatelnými ramínky a osobně ji mám nejradši. Takže věřím, že si u nás vyberete…

Díky za typ. Ráda vyzkouším. Musím přiznat, že již od vás několik kousků prádla mám. Když jsme zkoušeli novou inscenaci, tak jsem poblíž divadla u náměstí Míru objevila jeden váš obchod a s prázdnou jsem neodešla.

Vím, že jste spoluzakladatelkou nadačního fondu Pepina, který mimo jiné pomáhá starým či těžce nemocným lidem důstojně prožít poslední chvíle svého života se svými nejbližšími. Můžete nám tenhle projekt představit?

Náš nadační fond Pepina vznikl v říjnu minulého roku. Nejdříve jsme se sešli na projektu pro vybudování dětského hřiště v dětském domově v Nymburce. A protože jsme zjistili, že náš tým funguje a chce pomáhat dál, byl založen fond. Dalším projektem, který vyvrcholil v květnu 2010 byla právě pomoc domácímu hospicovému sdružení Duha v Hořicích. Ideou našeho fondu je pomáhat tam, kde dobře zmáme situaci a víme, že peníze půjdou tam, kam mají. Máme v plánu pracovat na určitém větším dlouhodobějším projektu, ale když se dozvíme například, že někdo vozíčkáři ukradl vozík, vezmeme peníze z našeho transparentního účtu a koupíme vozík nový. V současné době začínáme pracovat na projektu Střecha pro děcák. Vracíme se do Nymburského dětského domova. Potřebují střechu. Jednoduchá, nutná věc, na kterou je málo peněz. Pokud vás činnost našeho fondu zajímá, navštivte naše stránky www.fondpepina.cz .

 Jak vnímají lidé tyto projekty, jsou nedůvěřiví nebo naopak soucítí s druhými a snaží se přispět dobré věci?

Ono se stále říká, že je naše společnost zkažená a lhostejná k neštěstí druhých. Jsem ráda, že to tak zcela není pravda. Při činnosti našeho fondu se setkáváme s obyčejnými lidmi, kteří nejenže přispějí, byť malou částkou na dobrou věc, ale také nám nabídnou pomoc jiného druhu. Třeba se zeptají, zda nepotřebujeme dobrovolníky apod. Samozřejmě, že charitativních projektů je mnoho. Vlastně i proto jsme založili Pepinu. Chtěli jsme mít jistotu, že naše peníze a energie půjdou opravdu na dobrou věc a ne na zvelebování kanceláře nějakého mamutího komplexu. Všem, kteří nám pomáhají patří velký dík!

Jste opravdu neskutečně vytížená žena, máte čas na rodinu?

Čas na své blízké, ať je to rodina či přátelé, si udělám vždy. Bez nich to prostě nejde.

A otázka na závěr, co byste vzkázala našim zákaznicím – čtenářkám?

Ať jste zdravé, šťastné, milované! Mějte hezké a pohodové dny! Mějte se rády!

S pozdravem Miluše Bittnerová

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené