Soutěž o WELLNESS ZÁJEZD V LÁZNÍCH BĚLOHRAD 9/2010 - 1/2011
 


Výherkyně soutěže z prodeje na obchodech:
Paní Jana Nyklová Havlíčkův Brod

Cenu předal ředitel firmy pan Patzelt Frederik
 


   Předání ceny

Výherkyně soutěže přes zásilkovou službu:
Paní Petra Šafránková Praha 10

Cena zatím nepředána


 

Vážené zákaznice,

minulá soutěž měla u Vás velký ohlas, proto jsme pro Vás připravili další s velmi lákavou výhrou.

2 wellness pobyty pro dvě osoby ve
4* resortu TREE OF LIFE v Lázních BělohradSoutěž o 2 pobyty Wellness

TRVÁNÍ AKCE: září  2010 – 10. leden 2011 

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

1. NAKUPUJI V KAMENNÉM OBCHODĚ

Za každý nákup nad 100 Kč, bude zákaznicím do zákaznické kartičky vepsán počet bodů (odpovídá hodnotě nákupu) udělen podpis prodavačky a datum nákupu. Při nasbírání 1500 bodů , vyplní zákaznice své údaje do hrací kartičky a tu odevzdá do slosovacího zařízení na prodejně. V lednu 2011 bude probíhat losování jednoho výherce. Je nutné si uchovávat všechny prodejní paragony, v případě výhry musí být předloženy ke kontrole.

2. NAKUPUJI NA E-SHOU ČI PŘES ZÁSILKOVÝ OBCHOD (TELEFONICKY)

Do slosování bude automaticky zařazena každá registrovaná zákaznice, která si na našem e-shopu nakoupí od srpna 2010 do prosince 2010 minimálně za 1.500,- Kč. Slosování proběhne v lednu 2011.

TREE of LIFE SPA RESORT


      Soutěž o hodnotné ceny firmy Jafra 5-9/2010

Výherkyně září 2010
Šrámková Miriam - Valašská Bystřice
Orálková Gabriela - Hladké Životice
Červenková Alena - Králův Dvůr
Kučerová Alena - Kuřim
Grycová Kateřina - Děčín
Novotná Zdena - Praha 6
 
Výherkyně za měsíc srpen
Joklová Iva - Humpolec
Monczková Barbara - Orlová
Páclová Markéta - Plumlov 
Borkovcová Martina - Žďárec
Kultová Jana - Hradec Králové
Vacková Lada - Česká Skalice
 
Výherkyně za měsíc červenec
Radová Vladimíra - Praha 4
Purnochová Květoslava - Žatec
Linhartová Jaroslava - Krnsko
Junková Lenka - Doksy
Maříková Věra - Sezimovo Ústí
Leitlová Zdeňka - Holýšov

Výherkyně za měsíc červen
Hutníková Jitka - Hradec Králové
Křivská Jaroslava - Hradec Králové
Korylová Renata - Děčín
Rokosová Šárka - Třebenice 
Cafourková Iveta - Mladá Boleslav
Marková Dana - Ústí nad Labem

Výherkyně za měsíc květen
Fárová Helena - Praha
Kašpárková Svatava - Bohuňovice
Brychtová Irena - Brno
Kocourková Radoslava - Semily
Augustová Hana - Hradišťko pod Medníkem
Smejkalová Zuzana - Vyškov
 

Vážené zákaznice,
jelikož naše předchozí soutěž měla u Vás velký ohlas, rozhodli jsme se, že připravíme něco nového a to tak, abychom udělali radost většímu počtu zákaznic.

Pro tento projekt se naším partnerem stala firma Jafra Cosmetics, která nabízí nejen komplexní řadu kosmetických přípravků v péči o pleť, ale i odbornou a sofistikovanou analýzu pleti a poradenství ve firemních centrech po celé České republice. Tohoto partnera jsme si vybrali i z důvodu, že výrobky netestují na zvířatech!

O CO SOUTĚŽÍME?
Jak už jsme zmínili, chceme udělat radost většímu počtu z Vás, proto máme pro každého, kdo nakoupí nad 800 Kč přes zásilkovou službu či e-shop nebo nad 500 Kč v kamenných prodejnách přichystán DÁRKOVÝ POUKAZ NA DIAGNOSTIKU A OŠETŘENÍ PLETI V HODNOTĚ 350,- KČ ZDARMA.

Dále můžete postoupit do slosování o TŘICET DÁRKOVÝCH ŠEKŮ V HODNOTĚ 2000,- KČ na nákup kosmetických přípravků od firmy JAFRA.

 

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?
Je to jednoduché, stačí když si v období květen – září 2010 nakoupíte přes náš zásilkový obchod či e-shop v minimální hodnotě 800,- Kč (hodnota jednoho nákupu) nebo v kamenných prodejnách v minimální hodnotě 500,- Kč (hodnota jednoho nákupu) a automaticky obdržíte DÁRKOVÝ POUKAZ na diagnostiku a ošetření pleti.

Každý tento zákazník se dostane do slosování o DÁRKOVÝ ŠEK V HODNOTĚ 2000,- KČ. Na prodejně je, ale nutné s paní prodavačkou vyplnit hrací kartičku, abyste se do slosování dostali.

JAK SI VÝHRU UPLATNIT?
Kosmetická centra firmy Jafra jsou po celé republice.
Pokud jste náš zákazník ze zásilkového obchodu či e-shopu, obdržíte k dárkovému poukazu seznam kosmetických center a kontakt na ně. Vyberete si to, které je Vašemu bydlišti nejblíže a domluvíte si termín návštěvy, zde si také můžete vybrat kosmetiku v případě, že vyhrajete Dárkový šek v hodnotě 2000,- Kč.
Pokud jste zákazník z kamenného obchodu, budete mít na Dárkovém poukazu vyznačený kontakt na kosmetické centrum, kde se můžete objednat a případně směnit Dárkový šek za kosmetiku.


Soutěž končí rozdáním Dárkových poukazů a Dárkových šeků.
Přejeme Vám mnoho štěstí v soutěži
Váš tým Linia


Soutěž o WELLNESS pobyt v léčebných Lázních Bohdaneč 1-3/2010

VÝHERCI WELLNESS POBYTU V LÁZNÍCH BOHDANEČ

Paní Blanka Sovová z Přelouče Paní Iva Novotná z Hradce Králové Paní Iva Novotná s vedoucí prodejny v Hradci Králové Šárkou Kosňarovou

 

Paní Blanka Sovová z Přelouče

 

Paní Iva Novotná z Hradce Králové

 

Paní Iva Novotná s vedoucí prodejny v Hradci Králové Šárkou Kosňarovou

 

Byli jsme velmi mile překvapeni, jaký tato soutěž měla velký ohlas u Vás, zákaznic. Celkem se nám sešlo 2536 vyplněných herních kartiček z našich a partnerských kamenných obchodů a přes e-shop a zásilkový obchod se do soutěže zařadilo 3212 soutěžících.

První výherkyní wellness pobytu, která je z řad kupujících na našich prodejnách, je paní Iva Novotná z Hradce Králové. Paní Iva nám sdělila, že až do chvíle, kdy si převzala dárkový poukaz, nevěřila, že opravdu něco vyhrála, proto ani neměla rozmyšlené, kdo si s ní pojede do Lázní Bohdaneč zarelaxovat.

Druhou vítězkou, která byla vylosována z řad našich zákazníků e-shopu a zásilkového obchodu, se stala paní Blanka Sovová z Přelouče. I ona byla velmi potěšena výhrou a jak nám sdělila, wellness pobyt si užije s kamarádkou.

Linia.cz Soutěž wellness

Vážené dámy,
protože každá žena chce být hýčkána a rozmazlována, připravili jsme si pro Vás soutěž o

WELLNESS POBYT v
LÉČEBNÝCH LÁZNÍCH BOHDANEČ

Jak se mohu zůčastnit soutěže ?
Soutěže se účastní všichni, kdo v období od ledna do března 2010 nakoupí prádlo v hodnotě 2000 bodů, prostřednictvím internetového obchodu www.linia.cz, nebo na prodejnách společnosti Linia.

Pokud nákup nedosahuje hodnoty 2000 bodů ?
Již při prvním nákupu obdržíte slosovatelnou kartu, do které Vám prodávající zaznamená příslušný počet bodů za nákup s datem a podpisem. Bude Vám započítán každý nákup nad 100 Kč,  resp. při útratě 101 Kč Vám bude připsáno 101 bodů. Při každém dalším nákupu tuto slosovatelnou kartu předložíte prodávající k zaznamenání získaných bodů. Následně po nashromáždění minimálně 2000 bodů, vyplníte na své kartě kontaktní údaje a vhodíte do sběrného boxu na prodejně. Nezapomeňte pečlivě uschovat všechny účtenky za nákupy na prodejnách Linia, v případě výhry je nutné jimi prokázat oprávněnost nároku na výhru.

Linia.cz Soutěž wellness

Výhra
Losovat budeme dvě výhry a to:
3-denní wellness pobyty v léčebných lázních Bohdaneč pro dvě osoby.
Ubytování v hotelu*** s polopenzí přímo v centru lázeňského městečka Bohdaneč, dopřávat si budete např. masáže, aromatické zábaly, pobyt v solné jeskyni i další jiné příjemné procedury (www.llb.cz)

Nakupuji na internetu nebo zásilkou - telefonicky.
Pokud jste již naší stálou zákaznicí a nakupujete přes zásilkový prodej (telefonicky), nebo prostřednictvím internetového obchodu www.linia.cz a jste registrovaným zákazníkem (pozor je nutné mít povolen příjem novinek e-mailem), Vy všichni budete do soutěže zahrnuti automaticky za předpokladu splnění podmínek soutěže minimální množství 2000 bodů v daném období, přičemž každý nákup musí přesáhnout 100 Kč.

Nakupuji v prodejnách Linia ?
Již při prvním nákupu obdržité slosovatelnou kartu, do které Vám prodávající zaznamená příslušný počet bodů za nákup s datem a podpisem. Bude Vám započítán každý nákup nad 100 Kč, resp. při útratě 101 Kč Vám bude připsáno 101 bodů. Při každém dalším nákupu tuto slosovatelnou kartu předložíte prodávající k zaznamenání získaných bodů. Následně po nashromáždění minimálně 2000 bodů, vyplníte na své kartě kontaktní údaje a vhodíte do sběrného boxu na prodejně. Nezapomeňte pečlivě uschovat všechny účtenky za nákupy na prodejnách Linia, v případě výhry je nutné jimi prokázat oprávněnost nároku na výhru.

Trvání akce
od ledna do března roku 2010
Slavnostní slosování proběhne 1. dubna 2010, v sídle společnosti Linia s.r.o.

Linia.cz Soutěž wellness

Pozn. Pro účast v soutěži není možné kombinovat získané body na kartách v prodejnách Linia a v internetovém obchodu www.linia.cz resp. zásilkovém obchodu.

Potřebujete poradit ? Bezplatná linka 800 100 988

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené