Spodní prádlo - dámské - Linia - česká tradiční značka od roku 1993

logo
Zpět to diskuzního fóra

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/sites/7/site25157/public_html/functions/mysql.php on line 126
Barvy, střihy, materiály

Barvy, střihy, materiály

15 otázek

Když bude třeba, rozdělíme toto téma ještě na jednotlivé skupiny :-)

přidat otázku
Přihlašte se a nebo diskutujte anonymně.
Kupcová se ptá: Sabina (20. června 2016) odpovědět
Dobrý den, podprsenka SABINA se už nevyrábí ?? Děkuji Růžena
Linia
Sabina se již nevyrábí. Místo ni budou dvě podobné vyrobené z Českého polotovaru koše, ze stejného materiálu spacer. Plánovaný prodej podzim tohoto roku. Děkujeme za pochopení

Frederik Patzelt (Linia.cz)
Dymáková se ptá: podprsenka (11. ledna 2016) odpovědět
Dobrý den, bude se opět vyrábět podprsenka Jarmila? Cca před 2 lety jste psali, že hledáte nový materiál. Děkuji za odpověď
Linia
Dobrý den, podprsenku Jarmilu máme v plánu opět vyrábět tento rok. O přesném datu uvedení znovu do prodeje budeme informovat na našich webových stránkách. Děkujeme

Helena Fribová (Linia.cz)
Miloslava Junková se ptá: podprsenka Milena (14. července 2015) odpovědět
Dobrý den,bude se opět vyrábět podprsenka Milena? Děkuji za odpověď
Linia
Dobrý den, na podprsenku Milenu hledáme momentálně nové materiály a do budoucna máme v plánu pokračovat s výrobou. O uvedení do prodeje budete informováni na našich internetových stránkách www.linia.cz. Děkujeme

Frederik Patzelt (Linia.cz)
Sittová se ptá: velikost body (10. února 2015) odpovědět
Dobrý den, je možné objednat body Marlen DR ve velikosti XXL ?Děkuji za odpověd.
Dymáková se ptá: barva podprsenky (06. listopadu 2014) odpovědět
Dobrý den, proč již nemáte podprsenku JARMILA v tělové barvě?
Linia
Jarmila se vyráběla pouze v barvě bílá, černá a šampaň. Tělovou jsme ani neměli. Nyní se ale doprodává, jelikož se již nedodává stávající materiál. Hledáme nový, jakmile najdeme sortiment Jarmila bude obnoven. Děkujeme za pochopení

Frederik Patzelt (Linia.cz)
Dymáková se ptá: barva podprsenky (06. listopadu 2014) odpovědět
Dobrý den, proč už není podprsenka JARMILA v tělové barvě?_
Kateřia Zapletalová se ptá: barvy spodního prádla (01. listopadu 2014) odpovědět
Neuvažujete o podprsence Gloxinie v barvě bordo? Zajímalo by mě jestli neuvažujete ještě o nějaké bavlněné podprsence ,která by měla podobný střih jako Gloxinie?
Linia
Gloxinii v bordo neuděláme to se omlouvám, nemáme na ni materiál, ani tak velkou poptávku. Další bavlněnou v plánu máme, střih zatím řešíme. V brzké době to asi nebude, spíše tak horizont jednoho roku. Děkuji za pochopení

Frederik Patzelt (Linia.cz)
Havalcová se ptá: kostice (26. března 2014) odpovědět
Dobrý den,zakoupila jsem si podprsenku HEDVIKU černou. Střich a materiál dobré.Jen kostice po 1 měsíci vylezly a jsou tak ostré,že tuto podprsenku nemůžu nosit.Stále zkouším vydržet,ale nikdy to nevydržím. Mám od Vás zakoupených několik podprsenek,ale nikdy i po létech mě kostice nevylezla a nedřela. Mám v práci několik kamarádek,které mají stejný problém přímo s touto podprsenkou. Otázka zní,proč jsou tak ostré a proč je ten tunýlek tak slabý,že vylezou?
Linia
Dobrý den paní Havalcova, tento problém nás opravdu mrzí. Prosím zašlete nám podprsenku na reklamaci, samozřejmě Vám ji opravíme. Vylezlé kostice mohou být z několika důvodů - pravý důvod zjistíme, jakmile podprsenku uvidíme. Pokud se jedná o nekvalitní kostice či tenké tunýlky, nahradíme tyto části kvalitnějšími. Samozřejmě nechceme, aby se tyto problémy do budoucna opakovaly. Děkujeme

Adéla Povrová (Linia.cz)
MATUŠKOVÁ MARKÉTA se ptá: barvy spodního prádla (04. března 2014) odpovědět
Dobrý den, jsem stálá zákaznice Vašich kamenných obchodů se spodním prádlem, jsem nadmíru spokojená, jak s kvalitou, tak s cenami. Jediné co mi chybí a postádám komplet podprsenka s kalhotkami v červené barvě. Nechci navštěvovat konkurenci a stále doufám, že o červené barvě zauvažujete a snad i zařadíte do vašeho sortimentu. S přátelským pozdravem Vašemu prádlu věrná Matušková Markéta
Linia
Dobrý den paní Matušková, děkujeme za Vaši důvěru, těší nás. Co se barevného prádla týče, je těžké zavděčit se všem. Do nabídky jsme nedávno zařadili barvu bordo, která se nám velmi osvědčila (produkty Alina-Ex, Radana). Buhužel klasickou červenou zatím neplánujeme. Snad si i přesto vyberete z naší nabídky.

Adéla Povrová (Linia.cz)
Hana Havrdová se ptá: barva podprsenky (13. prosince 2013) odpovědět
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se podprsenka Milena vyrábí i v černé barvě. Děkuji a přeji hezký den. Havrdová
Linia
Dobrý den paní Havrdová, bohužel v součané době je podprsenka Milena dostupná pouze v bílé. V černé barvě Vám mohu nabídnout příjemnou Isabelu nebo Hederu.

Adéla Povrová (Linia.cz)
Katka se ptá: Podprsenka (25. srpna 2013) odpovědět
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na dostupnost podprsenky SALMA. Plánujete tento střih rozšířit (barvy, materiál atd.) ? Děkuji.
Linia
Dobrý den, střih podprsenky Salma bychom rádi i nadále zachovali. Stejný střih má i podprsenka Leona a v současné době pracujeme na novém dizajnu, kterým bychom rádi oživili naši nabídku. Sledujte proto prosím naše novinky :)

Adéla Povrová (Linia.cz)
Iveta Kopecká se ptá: Malý sortiment-velké velikosti (16. července 2013) odpovědět
Jsem pravidelná zákaznice vaší prodejny v Hradci Králové na Pospíšilově tř. Dnes mě opravdu zklamal malý výběr podprsenek ve velikosti 85D a větší. Barvy pouze černá,bílá, tělová. Prodavačka mi dokola nabízí typy podprsenek, které již doma mám. Žádná inovace!!! Ještě tak před 3 roky prodejna ve výloze hýřila barvami dámských souprav a dnes je výběr poloviční. Kdy zpestříte výběr????
Linia
Dobrý den. Naše firma nikdy nepřekypovala výběrem barev. Snažíme se spíše pouze o doplňkové zpestření nejprodávanějších střihů. V poslední době však reagujeme na poptávku po barvách a doplňujeme více barevného sortimentu. Věřím že za pár měsíců budete spokojenější. Děkuji Vám za Vaši přízeň a trpělivost.

Frederik Patzelt (Linia.cz)
hasena se ptá: barvy (27. dubna 2013) odpovědět
Dobrý den, dříve jsem u vás kupovala barevné spodní prádlo. Dnes máte barvy velmi omezené. Plánujete se k barvám vrátit? Děkuji.
Linia
Barvy jsme měli vždy omezeně, spíše tak 2-3 v průběhu roku. Nyní se chystáme barvy doplnit ve větším množství k těm co máme. Olivie bude doplněna o šampaň-fialovou. Alina brzy bude bordo. Karolina se vrátí k hodně povedené a žádané barvě, kterou měla Barbora před 8 lety - růžovošedá. Tak doufám, že se Vám budou líbit. Děkuji za dotaz.

Adéla Povrová (Linia.cz)
hrabalova simona se ptá: podprsenka Hedvika (07. března 2013) odpovědět
Podprsenka Hedvika je uzasna.Proc ale neni v cerne barve?Vase pradlo je kvalitou i strihy srovnatelne s Triolou,ale mohli by jste vyrabet vice spodniho pradla bez krajek v cerne a telove barve.Bila pranim sedne a pak uz neni hezka.Je spousta lidi,kteri krajku nesnasi /ja se treba drbu a cervena mi pokozka/.Na trhu je opravdu maly vyber kvalitniho pradla v hladkem provedeni.Jinak jste super!S.H.
Linia
Moc Vám děkujeme! Hedviku jsme zatím rozšířili o barvu tělovou. O černé možná budeme do budoucna uvažovat. Co se týče podprsenek bez krajky, myslím, že máme poměrně široký výběr - Hedvika, Sabina, Jarmila, Soňa, Martina, Mona, Daniela, Lara, Gladiola.. a další jsou na cestě :)

Adéla Povrová (Linia.cz)
Eva Kolářová se ptá: mladistvější noční košilky (14. ledna 2013) odpovědět
Můj známý se dotazuje, zda budou v našem repertoáru noční košilky v mladistvějším vzhledu, než jaké nabízíme. Jeho ženě je 28 let a zatím si nic nevybral.
Linia
Chystáme košilky s krátkým rukávkem s délkou kousek nad kolena a také košilku na špagetová ramínka s délkou nad kolena. tyto dva typy směřujeme pro mladší zákaznice, takže doufám že vyhovíme požadavkům. Sáten, nebo něco odvážnějšího zatím neplánujeme. Materiál bude modal/bavlna.

Adéla Povrová (Linia.cz)
ZASÍLAT NOVINKY A akcePlatba kartou je u nás zcela bezpečná, jste přesměrováni na stránky České spořitelny a vše vyřizuje banka s nejvyšším stupněm zabezpečení. Platba kartou je výhodná, poštovné a balné účtujeme pouze ve výši 40,- Kč.

Odkazy

telefonistka
Copyright © WinShop Software